• Študentské voľby - 2023

• Dnes sa na našej škole uskutočnilo 1. kolo školských volieb. Žiaci si volili a vyberali tak svojich zástupcov spomedzi tých "najstarších" - deviatakov a ich troch strán - Reformátori školy, Nľano a Veritas. Žiakov nakoniec najviac oslovila strana Veritas na čele s predsedkyňou Karolínou Šofrankovou, ktorá s počtom 102 hlasov suverénne zvíťazila. Držíme palce pri napĺňaní ich volebného programu. Ďakujeme všetkým, ktorí si dnes splnili svoju školskú občiansku povinnosť a víťaznej strane gratulujeme.

• Branné cvičenie!

• Na našej škole sa branné účelové cvičenie odhohralo dňa 13. Septembra 2023. Tieto účelové cvičenia sú určené na to, aby sa žiaci naučili riešiť rôzne krízové situácie.

• 9. september - Pamätný deň obetí holokaustu!

• Aj takto sme si dnes pripomenuli

9. september, Pamätný deň obetí holokaustu a rasového násilia. Ďakujeme za super prednášku od pani sprievodkyne Janky Teššer, ktorá nás previedla Synagógou na Puškinovej a tiež galériou Ľudovíta Felda. Žiaci zároveň absolvovali aj sprevádzanie IWalk Košice - spoznávanie židovského dedičstva priamo v Košiciach, sú teda dobre vyškolení, od zajtra sa u nich môžete prihlásiť na sprevádzanie. Žiaci, boli ste super, ďakujeme a nezabúdajme.