• Lyžiarsky výcvik 2024

• Školský lyžiarsky kurz pre žiakov 4. - 7. ročníka trval 5 dní od 12.02. do 16.02. Napriek teplému počasiu sme mali šťastie, že na svahu bola dostatočná snehová pokrývka. Profesionálni inštruktori pomohli deťom zlepšiť ich lyžiarske zručnosti. Po lyžovaní si deti mohli užiť plávanie v hotelovom bazéne. Učitelia Martin, Danka a Lucka pripravili zábavný program. Celý kurz bol plný zábavy a vzdelávania.

• KARNEVAL pre 1.-5.ročník

• 6. februára naša škola zorganizovala skvelý karneval pre naše detičky, a to bola poriadna zábava! Kúzelník Gabi očaril kúzelnickými trikmi, živými tancami a predstavením s balónikmi. Medzitým DJ Teacher Michalčik udržiaval párty nažive svojimi úžasnými rytmami. Vrcholom bola vzrušujúca tombola, kde šťastné deti vyhrali skvelé darčeky. Smiech napĺňal vzduch, kým sa uzatvárali priateľstvá a vytvárali sa spomienky. Veľká vďaka všetkým, ktorí urobili tento deň magickým!