Máme tu DECEMBER, čas Vianoc, preto sa pridajme k dobrej myšlienke a tak spoločne dokážeme pomôcť tým, ktorí nemali toľko šťastia.
Na FB stránke našej školy je udalosť, v ktorej sú postupne pridávané (v komentoch) možnosti - ako a komu pomôcť...
Veríme, že svoje šťastie a radosť posuniete ďalej..,“
Čím viac dávam - tým viac mám.”