• KARNEVAL

• Dňa 21.2.2020 (v piatok) sa v našej škole konal karneval. Deti sa predviedli v úžasných nápaditých karnevalových maskách. Nechýbala diskotéka a dobrá zábava. :-)

• "ROZPRÁVKA MALÝCH VÍL"

• Dnešná premiéra divadelno tanečného predstavenia “Rozprávka malých víl” bola balzamom na ❤️.Naše deti pod vedením Mgr. Art. Lívie Michalčík Dujavovej a Martina Michalčíka predviedli herecké výkony na profesionálnej úrovni. Nechýbal tanec ani spev. Ďakujeme❤️.

• BESEDA S POLICAJTMI

• Včera 13.2.2020 sa žiaci celej našej školy zúčastnili BESEDY S POLICAJTMI na tému " 112, hasiči a prvá pomoc". Žiaci sa dozvedeli o celkovej práci hasičov, naučili sa, aké tiesňové číslo treba použiť pri každom ohrození života a tiež sa obohatili o vedomosti v oblasti poskytnutia prvej pomoci.