• Škola v prírode - STARÁ LESNÁ (11.06. - 15.06.)

• Návšteva anglickej knižnice v Košiciach

• Tanečný letný tábor

• Plavba loďou po Bodrogu

Dňa 02.06.2018 žiaci školy spolu s rodičmi a starými rodičmi absolvovali nezabudnuteľný fakultatívny výlet loďou vo Vinohradníckej oblasti Tokaj. Plavba začala v lodnom prístave za obcou Viničky a preplavili sa do susedného Maďarska. V Sárospataku  navštívili miestny hrad a  vychutnali  si obed v Rákocziho  penzióne.

• Záverečná akadémia

• English star

• Tanec nemá hranice - 8.ročník - 3.miesto

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a gratulujeme.

• Tanec nemá hranice - 3.ročník - 3.miesto

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a gratulujeme.

• Dni Terasy 2018

• Štvorylka

• Potulky mestom Košice

Dňa 9. mája 2018, sa výber žiakov II. stupňa zúčastnil Potuliek naším mestom. Vďaka pani knihovníčkam mali žiaci postarané o pestrý program. V úvode sme sa "zahriali" zaujímavým vedomostným kvízom, ktorého otázky sa týkali významných pamiatok mesta Košice. Taktiež sa nám podarilo navštíviť Židovskú synagógu, výstavu Anny Frankovej a Štátne divadlo, kde nás pani sprievodkyne pútavo oboznámili s týmito významnými skvostami historického centra. Potulky mestom nám spríjemňovalo slnečné počasie. Domov sme sa vrátili unavení, ale obohatení zaujímavými poznatkami.

• Beseda - šikanovanie - 3. ročník

Dňa 2. mája sme na našej škole privítali pani psychologičku, s ktorou sme diskutovali na tému - šikanovanie. Beseda bola super, dozvedeli sme sa veľa informácií, zistili sme, že v každom kolektíve je dôležitá tolerancia a spolupráca. Ďakujeme.

• Apríl - mesiac lesov - 2.ročník

• Rodičovské združenie

Važení rodičia, dňa 25.4.2018 ( streda ) sa uskutoční informatívne rodičovské združenie v triedach od 16.30hod. Tešíme sa na Vašu účasť.

• 13. apríl - Deň narcisov

Naša škola sa zapojila a podporila myšlienku projektu nadácie Liga proti rakovine. Ďakujeme.

• Beseda so včelárom

Druháci dnes absolvovali zaujímavú besedu o včelách a všetkom, čo je s nimi spojené.

• Marec- mesiac kníh

Kniha má moc premeniť zlú náladu na dobrú a dobrú na ešte lepšiu. Kniha nám pomáha rozvíjať našu fantáziu, predstavivosť, núti nás premýšľať, rozširuje našu slovnú zásobu, vzdeláva nás a duševne obohacuje. Dovoľuje nám vžiť sa do úlohy hlavných hrdinov.

...a tak sa aj žiaci našej školy rozhodli, že sa knihám budú venovať viac ako po iné dni. Zhotovili si svoje vlastné knihy, a premenili sa tak na šikovných spisovateľov, ilustrátorov, či grafikov. Pracovali s nadšením, chuťou a radosťou. Ich výtvory boli natoľko úžasné, že sa na našej škole vyhlásila Súťaž o najkrajšiu knihu. Výhercov vyhlásime v pondelok (9.4. 2018) v školskom rozhlase :).

• Veselú Veľkú noc

Sviatky jari sú tu zas,

oslávte ten krásny čas!

Trošku vody za golier,